Imunoxal - přírodní imunomodulátor

Imunoxal a imunitaDoplňky stravy Imunoxal vyladí vaši imunitu, díky které se vám vrátí energie a chuť do života. Harmonizací specifických imunitních procesů se Imunoxal významně podílí na správném fungování organismu a celkové pohodě. Je to díky obsažené látce Oxalicum, která se získává z přírodního mikroorganismu, a jejíž prospěšné vlastnosti prokázalo dlouhodobé testování i zkušenosti mnoha uživatelů a odborníků.

Imunoxal je zcela přírodní, proto je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro děti máme speciální řadu Imunoxal baby, roztok, který bez obav mohou užívat děti od 3 let. Nemá žádné vedlejší účinky a jeho nástup je rychlý. Pro dospělé pak máme dvě varianty Imunoxalu – kapsle a roztok pro ty, kdo mají problém s polykáním jakýchkoliv prášků nebo tobolek. Účinky obou variant jsou stejné.

Imunoxal - kapsle 60 cps.
Imunoxal - roztok 150 ml
Imunoxal Baby - roztok 150 ml

Únava, neustálá ospalost, nachlazení, chřipky, střevní problémy. To jsou jen některé z nejčastějších příznaků oslabené imunity. Právě imunita je základem všeho a každý by se o ni měl starat. Především zdravým životním stylem. Dobře jíst, hýbat se, nestresovat se. V životě jsou ale situace, kdy s imunitou potřebujeme pomoci. Třeba na podzim, kdy se prudce ochladí a útočí na nás viry a bakterie. Nebo po operaci, kdy je oslabení imunity velmi rizikové a mohlo by zpomalit rekonvalescenci. A právě pro takové chvíle je tu Imunoxal kapsle nebo roztok.

Klinické výzkumy prokázaly, že Oxalicum má na lidský organismus mimořádně příznivý vliv. Bohužel z důvodů nařízení Komise (EU) č.1924/2006 o zdravotních tvrzeních nemůžete tyto vlivy publikovat. S Imunoxalem je však spokojeno 98 % uživatelů.