tel. objednávky: +420 778 030 732

Nové přírodní produkty na posílení imunity s Oxalicum

Váš nákupní košík je prázdný...

Zde se nacházíte: Úvod»Oxalicum - zázračný poklad pro imunitu

Oxalicum - zázračný poklad pro imunitu

Oxalicum: zázračný poklad pro imunitu

Tato látka má příznivý vliv na imunitní systém a velmi se osvědčila hned díky několika pozitivním účinkům: zamezuje růstu nádorů procesem apoptózy a současně detoxikuje organismus, čímž přispívá k lepší snášenlivosti chemoterapeutické nebo radioterapeutické léčby. Dále stimuluje aktivovanou subpopulaci B-lymfocitů, a tím podporuje antiinfekční imunitu. Užívání Oxalicum také normalizuje hodnoty klinického a biochemického krevního obrazu, přičemž působí zcela přirozeně, a tedy nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Ideální denní dávka je 50 mg denně, tedy 2 kapsle. Přečkejte nejen letošní zimu bez nemocí i vy!

Posilte svoji imunitu účinnou přírodní cestou

Imunitu lze podpořit dodržováním zdravého životního stylu. Někdy však tato cesta nestačí a je doporučováno doplnit tělu účinné látky, kterých se nám v běžné stravě nedostává v dostatečném množství. Český lékárenský trh nyní vítá jedinečnou novinku – doplněky stravy Speratol, Gynerol a Ventricol. Tyto přípraveky od společnosti Folio Pharm obsahují cenné látky, které efektivně podporují imunitu a napomáhají posílení obranyschopnosti organismu. Obsažená látka Oxalicum patří do skupiny silných antioxidantů a imunoregulátorů. Vzniká jako sekundární produkt patentovaného mikroskopického kmene Penicillium oxalicum var. Armeniaca, avšak nemá nepříznivé antibiotické účinky, které by omezovaly způsob jeho užití. Obsažený selen také přispívá k podpoře imunity a chrání buňky před oxidativním stresem.

Slabá imunita je nebezpečný nepřítel

Mezi onemocnění imunitního systému patří zejména imunodeficience, autoimunitní onemocnění (mezi něž patří také vaskulitidy, tedy záněty cév a tepen) a alergie.  S příchodem podzimních dnů je třeba nepodcenit také virová a bakteriální onemocnění, která se velmi rychle a nebezpečně šíří. S těmito nemocemi bývá často spojena antibiotická léčba, která nepříznivě zatěžuje náš organismus.

buďte s námi v kontaktu i nadále přes sociální sítě

Aktuality

17.12.2014

S radostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás spustili novou webovu prezentaci.

Kontaktujte nás

Folio Pharm s.r.o.
Boženy Němcové 2809
530 02 Pardubice
Zelené předměstí

 

Tel.: +420 466 251 108
Mob. 1: +420 774 199 041
Mob. 2: +420 778 030 732
E-mail: info@foliopharm.com

Nenechte si nic ujít

Chcete mít stále aktuální informace z dění v našem obchodu ve svém e-mailu? Přihlaste se zdarma k odběru!

Copyright © 2018 Folio Pharm s.r.o. - všechna práva vyhrazena

E-shop vytvořilo studio: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice