Nádorová onemocnění

Lymfoblastický lymfom u dítěte

Dobrý den. Ráda bych se zeptala ,zda mohu dceři (12 let - lymfoblastický lymfom) nasadit doplněk z Vaší nabídky. Momentálně jsme v udržovací léčbě na Purinetolu a léčbu ukončujeme v září 2019. Který z produktů je vhodný. Děkuji Jandová
Zdenka Jandová

Vážená paní Jandová,

Přípravek Speratol je možné a vhodné užívat v tomto případě jako doplňkovou léčbu. Jistě je nutné nadále podstoupit standartní terapii a je vhodné též informovat ošetřujícího lékaře. Léčba tohoto typu onemocnění je dlouhodobá a typ léčby závisí i na předchozích vyšetřeních.

ASC-US

Dobrý den, maminka (ročník 58) má špatný nález preventivní cytologie - ASC-US. Chtěla bych se zeptat, zda by mohl některý z vašich přípravků pomoci? Předem děkuji za Vaši odpověď.
Markéta

Vážený paní Markéto,

Přípravek Speratol v případě Vaší maminky je vhodný. Pro zlepšení stavu imunitního systému je vhodné dávkování 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, pak na měsíc léčbu přerušit a poté opět možno opakovat.

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo vyzkoušel Imunoxal i na nezhoubné nádory. Může tento přípravek pomoci při nezhoubném nádoru slinné žlázy? Chirurgicky se odstraní vždy část nádoru, ale část vždy zůstane a dorůstá. Může Imunoxal růst nádoru zastavit nebo ho dokonce zmenšit? Jakou dávku by měl pacient užívat, jak dlouho a je možné obsah kapsle vytlačit do vody a vypít?
Jiřina

Imunoxal lze určitě užívat i na nezhoubné nádory. Ve vašem případě nezhoubné nádory v této oblasti mají téměř vždy potenciál růstu, a pokud nedojde k jejich kompletnímu odstranění, téměř vždy dál dorůstají různou rychlostí. Užívání preparátu určitě doporučuji. Je používán právě k tomu, aby byl tento proces co nejpomalejší nebo se zastavil. Pokud máte problémy s polykáním, zvolte roztok 5 ml denně po dobu 2 měsíců, pak na měsíc vynechte, pak lze léčbu opakovat. Závažnější nežádoucí účinky tohoto léku nebyly zaznamenány.

Dobrý den, je dobré užívat preparát Imunoxal preventivně, když měli rodiče rakovinu? Děkuji za odpověď.
Eliška

Určitě bych doporučil tento preparát užívat jako prevence.  Stačí dodržovat doporučenou denní dávku. U Imunoxalu roztok je to 5 ml denně, u kapslí pak 2 denně.

Potřebujete poradit?

+420 774 199 041
 
MUDr. Jiří Holečko
Přidat dotaz do poradny
*
*
*