tel. objednávky: +420 778 030 732

Nové přírodní produkty na posílení imunity s Oxalicum

Váš nákupní košík je prázdný...

Zde se nacházíte: Menu»Reference

Reference

Imunap jsem si koupila na doporučení své dcery poté, co mi lékaři zjistili nádor na prsu. Podstoupila jsem parciální masektomii, ale i poté mi doktoři diagnostikovali nález.Odstranili mi podpažní lymfatické uzliny a poslali na radioterapii. Radioterapii jsem zvládala překvapivě dobře a myslím si, že i díky Imunapu ­ na chvíli jsem ho vysadila a cítila jsem, že je mi bez něj hůř. Momentálně jsem bez recidivy, cítím se opravdu dobře a Imunap budu užívat i nadále.

Ahoj všem. Ráda bych se podělila o své zkušenosti s léčbou HPV onemocnění, konkrétně kondylomatem. Gynekolog mi doporučil užívat mastičku Wartec, která až na nepřijemné svědění, poměrně dobře zabrala. Několik měsíců jsem byla zdravá, než se mi to zase vrátilo. Doktorka mi předepsala opět Wartec a pro podporu imunity Gynerol. Spolu s Gynerolem zabral Wartec úžasně. Přišlo mi, že bradavice rychleji zmizely a i celkově mě to méně svědilo. S Gynerolem jsem byla spokojená a rozhodně doporučuji.

Imunap jsem vyzkoušel pro podporu imunity. Přišlo mi, že se cítím daleko víc fit a mimo jiné se mi upravilo zažívání.

Dobrý den. Chci se podělit o zkušenosti s Imunapem. Imunap užívám od září na posílení imunity. Je mi 26 let a pravidelně už několik let každou zimu několikrát onemocním. Od kašle a rýmy přes zánět průdušek až po angíny a chřipky. Zatím naštěstí nic vážnějšího, ale nelíbí se mi do sebe pořád cpát antibiotika, coldrexy, paraleny, ibuprofeny (no každý to zná) a všemožnou další chemii. Přirozeně jsem na tuto zimu hledal nějáký přírodní lék na posílení imunity a našel jsem Imunap. Beru jednu ráno jednu večer, blíží se Štědrý den a já mám zatím klid. A vy máte spokojeného zákazníka, který vás všude doporučuje.

S Imunapem mám výborné zkušenosti. Mě ho doporučila kamarádka, když se mi potřetí vrátila angína. Tak jsem si teda Imunap koupila a začala ho užívat spolu s antibiotikama, nebylo pro mě překvapením že se mi angína vyléčila. Ale pozitivně jsem vnímala, že se nevrátila! Jsem však člověk skeptický a nevěřící a jenom jeden případ mě nepřesvědčí. Mé následující zkušenosti s Imunapem ať z doslechu nebo vlastní, však byly už jen dobré a já dnes Imunap vřele doporučuji. Po zimě Vám napíšu další zkušenosti, protože ho budeme brát po celou zimu celá rodina.

buďte s námi v kontaktu i nadále přes sociální sítě

Aktuality

17.12.2014

S radostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás spustili novou webovu prezentaci.

Kontaktujte nás

Folio Pharm s.r.o.
Boženy Němcové 2809
530 02 Pardubice
Zelené předměstí

 

Tel.: +420 466 251 108
Mob. 1: +420 774 199 041
Mob. 2: +420 778 030 732
E-mail: info@foliopharm.com

Nenechte si nic ujít

Chcete mít stále aktuální informace z dění v našem obchodu ve svém e-mailu? Přihlaste se zdarma k odběru!

Copyright © 2018 Folio Pharm s.r.o. - všechna práva vyhrazena

E-shop vytvořilo studio: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice