Speratol - kapsle 120 cps.

Doprava zdarma
1 520 Kč
1 322 Kč bez DPH
Skladem
Ks

Popis produktu

Kód výrobce: 8594171970146

SPERATOL je doplněk stravy obsahující Oxalicum, beta-glucan a selen, který pozitivně přispívá ke správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. SPERATOL zaručuje nejvyšší kvalitu a díky svému speciálnímu technologickému zpracování také optimální vstřebatelnost v organismu. Díky svému složení má příznivý vliv na celkovou funkci organismu. Přípravek nemá vedlejší účinky a je bez vzájemného působení s ostatními přípravky. Preparát Speratol doporučujeme při stavech souvisejících s oslabeným imunitním systémem.

BETA - GLUKAN je unikátní přírodní komplexní polysacharid. Denní konzumace beta-glukanu optimálně stimuluje organismus a výsledkem je obranný systém vyladěný na nejvyšší výkon.

SELEN má v lidském organismu řadu důležitých funkcí. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální funkci imunitního systému a štítné žlázy, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a přispívá k normální spermatogenezi.

Přispívá k normální funkci imunitního systému
Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Přípravek je bez nežádoucích vedlejších účinků
Organicky dobře vstřebatelný

Složení v denní dávce 2 kapsle obsahuje:

Oxalicum: 160 mg
Beta-1,3/1,6-D-glucan: 400 mg
Maltodextrin: 40 mg
Selen: 40 μg
Želatinová kapsle: 150 mg

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte při teplotě do 25 C. Chraňte před mrazem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte přípravek Speratol, pokud byl porušen kroužek originality.

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*